• 🍎🍐🍌Čerstvé hlavičky- hlasovanie🍏🍌🍐

• Tento rok chceme zabojovať o čerstvé ovocie pre žiakov našej školy na budúci školský rok. Bez vašej podpory to však nepôjde, preto by sme vás chceli poprosiť o pomoc pri hlasovaní za našu školu.

Stačí kliknúť na uvedený link nižšie, bezplatne sa registrovať a môžete hlasovať každý deň do 29.5.2024 (každý deň viete zaslať hlas pre našu školu).

UPOZORNENIE: Tú istú e-mailovú adresu alebo to isté telefónne číslo nie je možné použiť pri viac ako jednej registrácii na webstránke.

Uvítame, keď budete hlasovať za našu školu, keďže pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny je mimoriadne dôležitá pre zdravý vývoj detí.

Vopred veľmi pekne ďakujeme za každý jeden hlas.

• SENZORICKÝ KÚTIK

• Na našej škole pribudol nový relaxačný-senzorický kútik, ktorý bude slúžiť všetkým deťom z našej školy. Kútik bude slúžiť ako útulné miesto, kde môžu naši žiaci príjemne stráviť čas, pozhovárať sa, upokojiť sa, uvoľniť svoj stres alebo napätie pod dozorom pedagogického zamestnanca.

• ZÁKAZ VJAZDU AUTOM DO ŠKOLSKÉHO DVORA

• Vážení rodičia,

oznamujeme vám, že od dnešného dňa je vjazd autom do školského dvora zakázaný z dôvodu bezpečnosti našich žiakov a zamestnancov. Toto opatrenie sa prijíma s cieľom minimalizovať riziko nehôd a zvýšiť bezpečnosť v školskom prostredí, nakoľko v poslednej dobe došlo k viacerým nebezpečným situáciám.

Prosíme, odparkujte svoje autá na ceste pred školou a použite vchod určený pre chodcov. V prípade špeciálnych okolností, ktoré vyžadujú prístup autom do školského dvora, kontaktujte prosím vedenie školy.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

• Poďakovanie

• Ďakujeme Vám všetkým, že ste spolu s nami urobili skvelú vec - Deň narcisov, že sme spoločne dokázali spojiť ľudí - malým žltým narcisom, ktorý voláme kvetom nádeje.

Ďakujeme za Vašu ochotu a pomoc pri zbierke Dňa narcisov 2024, za aktívnu spoluprácu a účasť.

Celková vyzbieraná suma za Piešťany, Vrbové, okolité obce a školy bola 24.512,42 €, za Vašu školu  118,75 €.

Prajeme Vám veľa osobných/pracovných/študijných  úspechov.

S úctou

Ing. Mária Šišková, ved.pob., Liga proti rakovine Piešťany

• Výsadba stromčeka

• Dňa 17. apríla 2024 žiaci z 2.C s nadšením vysadili v areáli školy ich triedny stromček, ktorý darovala rodina Pagáčová. Aj malé gestá môžu mať veľký dopad na udržateľnú budúcnosť našej planéty! Veríme, že spoločne s našimi žiakmi vytvoríme z nášho prostredia ešte krajší a zdravší priestor.

• Divadelné predstavenie

• Žiaci piateho ročníka sa v stredu (10. apríla) zúčastnili divadelného predstavenia Plechová Mína. Akcia sa uskutočnila v Mestskej knižnici a po skončení akcie divadla PIKI boli pre žiakov nachystané aj tvorivé dielne.

• Oznam o informatívnom ZRPŠ

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na informatívne ZRPŠ (k III. štvrťroku), ktoré sa bude konať v stredu 17. apríla 2024 v čase od 16.00 hod. do 17.30 hod.  Na konzultácie k jednotlivýcm učiteľom sa môžete prihlásť aj prostredníctvom platformy EduPage. Vyučujúcich nájdete v zborovni alebo v kmeňových učebniach jednotlivých tried.