Ponuka

 • Tanečná výzva

   Žiaci 7. A sa zapojili do tanečnej challenge, aby ukázali, že aj cez koronu je možné sa smiať, športovať, zabávať sa a mať pekné spomienky. Ďakujeme im a môžu byť pre nás inšpirácoiu, ako nepodľahnúť v tejto ťažkej dobe smútku a ničnerobeniu.❤

 • ZIMA

  ZIMA

  Ani deti z ŠKD nezaháľaju doma počas domáceho vzdelávania. Vedia, že aj telesný pohyb je dôležitý. A tak vyžili prvý sneh na zábavu a oddych na čerstvom vzduch. Vyrazili na odľahlé miesta a na zasnežené dvory. A keďže rúška nosíme už tááák dlho, niektoré deti bez nich skoro ani nespoznávame. Len dúfajme, že tento sneh nebol aj posledný.

 • Rozdávanie radosti seniorom

  Rozdávanie radosti seniorom

  V tomto predvianočnom čase sa naša škola stala súčasťou dvoch výnimočných projektov: Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok a Vianočnej pošty pre seniorov.

  V spolupráci s rodičmi, deťmi a zamestnancami školy sa nám podarilo odovzdať viac ako 30 krásnych krabíc plných darčekov seniorom Zariadenia opatrovateľskej služby v Piešťanoch a vo Vrbovom, za čo Vám patrí veľká vďaka.

  Rovnako sa žiakom 1.A a 1.B triedy podarilo vyrobiť a poslať vyše 40 pohľadníc seniorom do domovov v Piešťanoch, Partizánskom a dokonca aj do Michaloviec.

  Spoločne sa nám v tomto ťažkom, ale krásnom predvianočnom čase podarilo vyčarovať úsmev na tvárach seniorov, čo je pre nás tou najväčšou odmenou. 

 • Projekt s podporou Nadácie Allianz.

  Projekt s podporou Nadácie Allianz.

  Na škole sa objavil nový pomocník, ktorý bude slúžiť žiakom na vzdelávanie sa v oblasti poskytovania prvej pomoci. Je možné na ňom simulovať rôzne zranenia a úrazy, ktoré sa môžu stať deťom, alebo dospelým. Žiaci si budú precvičovať schopnosti pri poskytnutí prvej pomoci - KPR, rezných a bodných poraneniach, popáleninách a zlomeninách končatín.

  Zatiaľ je táto figurína bez mena, ale dúfame, že ho čoskoro pomenujeme a vyskúšame si ho zaradiť do projektu Školskej autoškoly, kde bude slúžiť ako figurína prvej pomoci. Zároveň vytvoríme spoluprácu aj s materskou školou, kde si deti budú môcť vyskúšať ošetriť rôzne zranenia.

  Projekt podporila Nadácia Allianz, ktorej ďakujeme za spoluúčasť pri vzdelávaní budúcich účastníkov v cestnej premávke.

 • A predsa prišiel Mikuláš...

  A predsa prišiel Mikuláš...

  Mikuláš zavítal aj k nám.

  Viac TU

 • Daruj hračkám druhú šancu

  Daruj hračkám druhú šancu

  Máte doma hračky, ktoré už nepoužívate? Dostali ste hru, ktorá vás vôbec nezaujala?

  DARUJTE NEPOTREBNÉ HRAČKY DEŤOM V ŠKD na našej škole!

  AKO? Prines nepotrebné hračky do školy a odovzdaj ich v ŠKD na I. stupni alebo ich daj svojej triednej učiteľke.

  ČO? Zbierame hračky pre deti od 6 do 10 rokov - najmä stavebnice, lego, spoločenské hry, autodráhy, autíčka, malé bábiky, športové náradie... Môžeš priniesť aj kreatívne a výtvarné pomôcky (gumičky na náramky, farbičky...)

  Hračky musia byť funkčné, nepoškodené. Nezbierame „plyšákov“ a hry pre deti do 6 rokov.

 • Spoznávame Piešťany

  Žiaci našej školy spoznávali zaujímavé miesta Piešťan a zúčastnili sa vzdelávacích akcií, ktoré pripravili kultúrne inštitúcie nášho mesta.

  (viac foto TU)

 • Nové zážitkové ihrisko

  Žiaci našej školy v spolupráci so zamestnancami školy, dobrovoľníkmi  a vďaka sponzorom vytvorili nové prírodné ihrisko.

  (Viac TU)

 • Všeobecná športová príprava na školách a škôlkach. Pohyb s úsmevom.

  Na školách v rámci klubu (družiny) realizujeme všeobecnú športovú prípravu hravou formou. Deti sa zoznámia s viacerými športami, športovci majú kompenzačné cvičenie. Diagnostika detí špecializovanou terapeutkou (ploché nohy, chrbtica). Raz do týždňa v školskej telocvični pre deti od 6 - 10 rokov. V škôlkach - všeobecná športová príprava je zameraná na zoznámenie detí s rôznymi športami. Úvodné prípravné cvičenia z gymnastiky, atletiky a loptových hier. Snažíme sa, aby dieťa zvládlo základné lokomočné pohyby. Pre deti od 3 - 6  rokov. Osnova počas celého roka - 4 bloky: základné lokomočné pohyby, gymnastika, atletika, loptové hry.

  Termín: Materská škola - štvrtok od 14.45 do 15.40 hod.

               Základná škola - streda od 14.00 do 15.00 hod.

  Krúžok sa platí prostredníctvom členských poplatkov. Informácie na tel. čísle 0915999355 www.happymove.sk f: happymove - pohyb s úsmevom

  Andrej Krištof

   

   

 • Práce žiakov - VOJNA - 9.A, 9.B

  Domáce samoštúdium dá mnohým zabrať. Niektorí žiaci sa s ním však popasovali dobre. Prinášame vám práce deviatakov z domáceho samoštúdia v rámci spoločného projektu zo slovenského jazyka a dejepisu na tému VOJNA pri príležitosti 75. výročia ukončenia 2. svetovej vojny v Európe. Mnohí ukázali dobrý literárny talent i garfické a počítačové zručnosti. Tak teda ... čítajte! 

 • Deň Zeme

  Deň Zeme

  Prezrite si krásne práce našich žiakov pri príležitosti Dňa Zeme.

  (Viac TU)

 • Predmetové súťaže

  Predmetové súťaže

  V OK MATEMATICKEJ olympiády náš žiak Jakub Mateáš získal v kat. žiakov 5. roč. krásne 3. miesto.

  V OK GEOGRAFICKEJ olympiády žiak Oliver Tremboš v kat. žiakov 8. a 9. roč. získal 3. miesto.

  V OK DEJEPISNEJ olympiády žiak Oliver Tremboš v kat. žiakov 8. roč. získal 2. miesto a postup do krajského kola. Reprezentovali nás aj žiaci A. Kinzlová, M. Príbiš, E. Košková. 

  V OK ANGLICKEJ olympiády žiačka K. Čačíková ( 7.roč. ) v kategórií 1A získala krásne 3.miesto. Reprezentoval S. Korchan ( 9.roč. ) v kategórií 1B - 5. miesto.

  Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme.

 • Karneval

  Naši žiaci si spríjemnili fašiangové časy karnevalom a pripravili si krásne masky.

 • Korčuľovanie

  Keďže v našich končinách tento rok nenapadol žiaden sneh, využili naši žiaci aspoň možnosť korčuľovať sa.

 • Športový deň

  Žiaci našej školy si spríjemnili predvianočné čakanie florbalovým turnajom medzi ročníkmi. Svoje sily si zmerali aj s tímom zamestnancov školy a akciu podporili svojou účasťou aj rodičia, ktorí bojovali so svojimi ratolesťami proti učiteľskému tímu. 

 • Literárna a výtvarná súťaž

  Naši žiaci sa zapojili do literárnej súťaže Piešťany očami detí a výtvarnej súťaže Vianočná pohľadnica. Medzi ocenenými boli: M. Bača, O. Janigová, E. Košková, S. Orlovská, S. Duong

 • Zlatá kopačka.

  November sa niesol v športovom duchu a žiaci sa zúčastnili športovej súťaže Zlatá kopačka. Mali sme vytvorený tím usporiadateľov- žiaci 9.A triedy, super profi rozhodcov – p. uč. Bartovic a p. školník Antal a pripravené krásne ceny pre najlepších strelcov a brankárov súťaže. Historicky prvým víťazom sa stal za I. stupeň- Jakub Bondra, za II. stupeň –Timotej Vatrt. Za fantastickú atmosféru a priebeh súťaže ďakujeme brankárom, strelcom, rozhodcom a divákom, ktorí prispeli k vydarenej športovej akcii.

 • Varili sme v Mekáči

  Žiaci 9. Ročníka sa zúčastnili na pracovnej exkurzii v zariadení rýchleho občerstvenia-McDONALD. V rámci zoznamovania sa s duálnym vzdelávaním a ochutnávky povolaní si vyskúšali svoje schopnosti v reálnych podmienkach. Absolvovali krátku prednášku o histórii spoločnosti, zoznámili sa s prevádzkou a vyskúšali si prácu zamestnanca v plnej prevádzke. Každý si natočil zmrzlinu aj s príchuťou, pripravil si nápoj, naservíroval si hranolky a každý si sám pripravil vlastný cheesburger. Aj keď rýchle občerstvenie má aj svojich odporcov, žiaci si pochvaľovali novú skúsenosť a vlastnoručne pripravené pochutiny každému nadmieru chutili. Ďakujeme spoločnosti McDonald za skvelú pracovnú skúsenosť a exkurziu po prevádzke. Hoci bol bežný pracovný deň a reštaurácia plná ľudí, personál bol ústretový a nikto nenamietal našu prítomnosť, ba mali sme pocit, že sme súčasťou spoločnosti. Ďakujeme všetkým zamestnancom za príležitosť „pričuchnúť“ si k práci v McDonalde.

 • Kuchársky deň

  Koncom októbra sa na škole uskutočnil prvý Kuchársky deň, na ktorom žiaci spoznávali duálne vzdelávanie. Svojou návštevou a pomocou nás poctili zástupcovia z ZUCKMANN VILLY na čele s p. Repášom a jeho pomocníkmi. Žiaci pripravovali hlavné jedlo Kurací filet so zeleninovým kuskusom a ako dezert Cuketový cupcake. Boli rozdelení na dve skupiny, každá skupina varila pod dozorom prizvaných odborníkov. Vyskúšali si svoje kuchárske umenie a v našej novej školskej kuchynke navarili vynikajúce jedlo. Celá škola nádherne rozvoniavala, každému sa zbiehali slinky a preto hodnotíme našu akciu za vynikajúcu. Veríme, že budeme naďalej spolupracovať a ďakujeme všetkým prítomným za excelentnú prácu. Na konci dňa každý absolvent získal certifikát, ktorý mu bude pripomínať našu akciu a dovolí mu pomáhať doma v kuchyni

Novinky

Kontakt

 • Základná škola Holubyho
  Holubyho ulica15
  921 01 Piešťany
 • +421 33 76 265 96
  +421 903 606 950

  E-mail: kontakt@zsholubyho.sk
  Riaditeľ: +421 911 952 780
  Školská jedáleň: +421 33 76 232 63

Fotogaléria