Naše úspechy

Hollého pamätník - krajské kolo

V apríli 2016 sa v Trnave uskutočnilo krajské kolo recitačnej súťaže Hollého pamätník. Našu školu reprezentoval žiak Matúš Mjartan, ktorý v náročnej konkurencii získal v II. kat. v prednese prózy krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme  k dosiahnutému úspechu.

Európa v škole - okresné kolo

63. ročník súťaže

Do celoslovenského kola postúpili práce

Matúš Mjartan Multimediálne práce - vek. kat. 10-12 rokov
Adam Kinzel Multimediálne práce - vek. kat. 10 - 12 rokov
Vanesa Toráčová Literárne práce - vek. kat. 10 - 12 rokov
Ondrej Račko Litrárne práce - vek. kat. 13 - 15 rokov
Michal Hudcovič, N. Antalová, N. Tonkovičová, N. Horváthová Multimediálne práce - vek.kat. 13 - 15 rokov
Ema Višňovská, L. Žeravíková, N. Vaculová, N. Procházková, L. Juricová Multimediálne práce - vek.kat. 13 - 15 rokov

Michal Hudcovič a kol. - Kyberšikana - iba neškodný žart? - Obyčajná párty

Srdečne blahoželáme.

Okresné kolo - Hollého pamätník

V apríli sa v CVČ Ahoj uskutočnilo okresné kolo recitačnej súťaže Hollého pamätník. Zúčastnili sa ho žiaci Matúš Mjartan, Alžbeta Mjartanová, Lívia Oravcová, Elena Košková.  Opäť získali krásne miesta:

Matúš Mjartan v II. kat. próza - 1. miesto, Alžbeta Mjartanová v III. kat. próza - 2. miesto, Elena Košková v I. kat. próza - 3. miesto. Srdečne blahoželáme.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt výhry kreslené

Krajské kolo - Šaliansky Maťko

Dňa 9. 2. 2016 sa v Trnave uskutočnilo krajské kolo recitačnej súťaže Šaliansky Maťko. Našu školu reprezentoval žiak Matúš Mjartan, ktorý v náročnej konkurencii získal v III. kat. (žiaci 6.-7. roč.) krásne 3. miesto. Srdečne blahoželáme  k dosiahnutému úspechu.

Okresné kolo - Šaliansky Maťko

Dňa 20. 1. 2016 sa v CVČ Ahoj v Piešťanoch uskutočnilo okresné kolo v prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko. Našu školu reprezentovali traja talentovaní žiaci. Žiak Matúš Mjartan získal v III. kat. (žiaci 6. - 7. roč.) vynikajúce I. miesto a postup do krajského kola. Srdečne blahoželáme a držíme palce.

Literárna súťaž

Dňa 10.12.2015 sa v Mestskej knižnici v Piešťanoch uskutočnilo vyhodnotenie Literárnej súťaže v tvorbe poézie a prózy, ktorú vyhlásilo mesto Piešťany a MsK.  Našu školu reprezentovalo 7 súťažných prác.  V náročnej konkurencii ostatných piešťanských škôl sa naši žiaci umiestnili na pekných miestach – v kt. poézia  4.-6. roč . získala Zoja Mlynáriková 1. miesto,  Lívia Oravcová - Nina Šandriková – Bianca Prlazajová  2. miesto a v kat. poézia 7. – 9. roč. žiaci Katarína Ješková – Tomáš Sokolovský 2. miesto a Dominika Táborská 3. miesto. Všetci zúčastnení získali pekné vecné odmeny a akciu spríjemnil kultúrny program žiakov ZUŠ. Všetkým zúčastneným želáme veľa tvorivých nápadov pri písaní ďalších prác a uvítame, ak sa zapoja budúci rok aj ostatní žiaci.

Ocenené práce si môžete prečítať TU.

PNky