Ponuka

Informácie o ŠKD Podujatia 2016/2017 Podujatia 2017/2018 Stránky vychovávateliek

Školský klub detí

Podujatia 2017/2018


 

 

 

 


Deň vianočného oblečenia

 

Predvianočný čas si deti v ŠKD spríjemnili vianočným oblečením.

 

 


MIKULÁŠ V ŠKD

 

Aj tento rok k nám zavítal Mikuláš spolu s anjelmi a čertami. Deti si na stretnutie pripravili básničky, pesničky ba dokonca aj divadielko. Po skončení ich programu im Mikuláš rozdal balíčky, ktoré mu pomohli zabaliť pani vychovávateľky.                                                  

Divadelné predstavenie v MsK

Žiaci ŠKD sa zúčastnili divadelného predstavenia v MsK pod názvom Honza a drak.

 

   


Výstava Krajina komiksu

 

   

 


Turnaj vo vybíjanej

Posledný novembrový deň si tretiaci a štvrtáci našej ZŠ zahrali vybíjanú v školskej telocvični, kde sa žiaci zaučili a zlepšili v pravidlách tohto športu. Jesenná brigáda

Počas jesenných dní zaplavilo náš areál množstvo lístia, ktoré signalizuje blížiacu sa zimu. Aj žiaci z ŠKD v rámci environmentálnych a pracovných aktivít priložili ruku k dielu a s nádielkou jesenného lístia sa popasovali veľmi zručne.

 

       


Helloween v ŠKD

Americký sviatok Helloween je v posledných rokoch veľmi obľúbený aj u detí na Slovensku, a tak sme si s deťmi v ŠKD porozprávali o tomto sviatku a sprítomnili si atmosféru duchov a strašenia aspoň peknými výrobkami a dekoráciami.

  


Deň jablka

 

21.10. je vyhlásený za Deň jablka. Aj v ŠKD sme  viacerými aktivitami upozorňovali na zdravý životný štýl a  pestrú stravu plnú vitamínov. Žiaci si pripravili rôzne dobroty z ovocia a zeleniny a  výtvarnými prácami si vyzdobili triedy a interiér školy.

 

 


Beh pre zdravie

Posledné dni, plné slniečka deti z ŠKD využili a zabehli kolečko (niektorí aj viac) na školskom dvore v rámci projektu 

"Boj proti obezite". Po úspešnom absolvovaní a s dobrým pocitom dopĺňali tekutiny.

 


Šarkaniáda

Žiaci z ŠKD si spríjemnili jesenné popoludnia výrobou pestrofarebných šarkanov. Teplé jesenné počasie lákalo do prírody, a tak svoje výrobky aj otestovali na školskom dvore.  Aj keď veterné počasie tento rok kamsi zmizlo, niektoré šarkany sa aspoň na chvíľu vzniesli do povetria a zaplavili oblohu nad ihriskom.

   

                                              

 

 

 


Divadelné predstavenie v MsK

Žiaci ŠKD sa zúčastnili divadelnej dramatizácie knihy Analfabeta Negramotná.

 

   


Mliečny olovrant

Deti z ŠKD v rámci projektu Zdravá škola a Boj proti obezite si zorganizovali akciu Mliečny olovrant a  pripravili si jednoduché pokrmy z mlieka. Deti z III. oddelenia vypili 4 litre mlieka. Táto akcia bola zamraná na podporu konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov, ktoré obsahujú dôležité látky pre zdravý vývin detského organizmu.

 

                                                                         

 

 


Európsky týždeň športu

Posledný septembrový týždeň sa deti v ŠKD zapojili do viacerých aktivít v rámci Európskeho týždňa športu. Cieľom tejto iniciatívy je podporovať športové a pohybové aktivity. Žiaci mali možnosť rozhýbať svoje telá pri hrách s loptou, v bežeckm slalome, futbale a iných športových činnostiach.

 

   

Novinky

Kontakt

 • Základná škola Holubyho
  Holubyho ulica15
  921 01 Piešťany
 • +421 33 76 265 96
  +421 903 606 950

  E-mail: kontakt@zsholubyho.sk
  Riaditeľ: +421 911 952 780
  Školská jedáleň: +421 33 76 232 63

Fotogaléria